PROGRAMISTA PHP

In Temporis Polska Sp. z o.o.
  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta- firmy z branży IT (nowoczesne media)- poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

PROJEKTANT/PROGRAMISTA PHP

Nr ref:PHP/LUB/2014

Osoby na tym stanowisku będą miały możliwość uczestniczyć w ciekawych i innowacyjnych projektach z zakresu technologii interaktywnych aplikacji telewizyjnych (także projekty międzynarodowe)

Obowiązki:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych, rozbudowa istniejących aplikacji (internet/TV/Facebook)z wykorzystaniem najnowszych technologii

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie aplikacji Internetowych poparte przykładami.
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym.
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami.
  • Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika zgodnych z aktualnymi standardami.
  • Dobra znajomość: PHP5, MySQL, XHTML, CSS.
  • Znajomość technologii: JavaScript (AJAX, jQuery), Smarty.
  • Znajomość i zainteresowania w obszarze tworzenia oprogramowania: TV / Internet / Facebook / Mobile.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
  • Sumienność i odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obszarze skalowalności aplikacji Internetowych.
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, Git)
  • Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
  • Znajomość technologii: HTML5 / Flash / Flex,.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).

Klient oferuje:

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami, w tym technologią interaktywnych aplikacji telewizyjnych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
  • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  • Współpracę z dużymi klientami.
  • Elastyczne godziny pracy, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  • Premię uzależnioną od wyników spółki.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Oferta pracy stałej, licencja nr 1954