Junior UNIX

ExperisIT

Opis oferty

Specjalista Unix
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą miały okazję wykorzystania swojej wiedzy z zakresu IT biorąc udział w międzynarodowych projektach wykorzystujących wiodące technologie. Ponadto będą brali udział w szkoleniach na platformie inwestycyjnej Calypso, służącej min. do obrotu i zarządzania ryzykiem.

Oferta

  • Praca na pełny etat
  • Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
  • Karta sportowa, bony lunchowe oraz prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
  • Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
  • Bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie medyczne, bony lunchowe.

Wymagania

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemu UNIX (pisanie skryptów w Bash, Perl itp.); (co najmniej półroczne doświadczenie)
  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze bankowym/finansowym
  • Znajomość zagadnień z zakresu rynków finansowych/kapitałowych będzie dodatkowym atutem

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Rozwój zawodowy
  • Współpraca międzynarodowa

O ExperisIT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom.

Jesteśmy zaufaną firmą doradczą, która zapewnia swoim klientom wykwalifikowanych pracowników, a także rozwiązania projektowe przyspieszające rozwój biznesu. Możemy poszczycić się rozległym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie pozyskiwania niezbędnego talentu, jak również perspektywicznym myśleniem i eksperckością. W niezwykle szybko zmieniającym się świecie pracy są to niezaprzeczalne atuty.