Programista - frontend

Aevy

2 000 - 5 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://aevy.com WWW

Język programowania
Framework

Zwinny - szwedzka firma współpracująca z programistami z Gdańska dla firm w Szwecji i USA, w imieniu firmy Aevy poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko programisty, która będzie odpowiedzialna za tworzenie frontendów. Aevy.com jest rozwijającą się firmą współpracującą m.in. z takimi klientami jak Facebook. Jako pracownik Aevy staniesz się częścią zespołu wybitnych programistów. Będziesz pracować zdalnie, kontaktując się jednocześnie z biurem w Sztokholme i San Francisco. Jako frontend developer będziesz tworzył stronę internetową Aevy przy pomocy Javascript, Ember.js i html.

Wymagania

Obowiązki:
  • Pisanie dobrego i testowalnego kodu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji oprogramowania
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie oraz rozwój strony internetowej
  • Poznawanie i wykorzystywanie nowych technologii w pracy
Wymagania:

  • Zamiłowanie do programowania
  • Doskonała znajomość i umiejętność programowania w HTML/CSS
  • Umiejętność programowania w Javascript i (Backbone.js lub Ember.js)

Metodologia pracy

O Aevy

Opening up the professional world