To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-04-20 14:27.
IT Kontrakt

Programista PHP

IT Kontrakt
Język programowania
Inne

Do jednego z naszych projektów IT, dla firmy oferującej usługi finansowe w zakresie obsługi produktów związanych z funduszami inwestycyjnymi, a także specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych i bankowych, poszukujemy osób na stanowisko Programisty PHP. Zachęcamy do aplikowania osoby, które chcą rozwinąć skrzydła i zdobyć cenne doświadczenie w firmie, gdzie każdy pracownik ma realny wpływ na kształtowanie się projektu oraz na finalny produkt.

Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Branża: Finanse
Forma współpracy: kontrakt na 4 - 6 miesięcy

Wymagania

Obowiązki:
• udział w projekcie rozwoju funkcjonalności aplikacji do zarządzania funduszami inwestycyjnymi
• współpraca z kilkuosobowym zespołem developerów
• rozwój aplikacji Wymagania:
• doświadczenie w PHP, HTML, JavaScript
• znajomość SQL (idealnie Postgres)
• doświadczenie z MVC i frameworkiem Zend
• umiejętność programowania obiektowego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.