.Net Developer

BSH

25 - 30 zł netto / godzinowo

  • Umowa zlecenie Umowa

Baza danych
Framework

Opis oferty

ZADANIA:
  • Rozwój i testowanie oprogramowania do zarządzania zasobami IT (sprzęt, oprogramowanie przypisane do użytkowników). Aplikacja intranetowa napisana w asp.net (używamy frameworku DevExpress), wykorzystuje wewnętrzną bazę SQL.
  • Praca przy wprowadzaniu rozwiązań do usprawniania wewnętrznych procesów IT
  •  Praca przy wdrożeniu rozwiązania w kolejnych lokalizacjach (jednym z zadań będzie dostosowanie aplikacji przed pierwszym wdrożeniem zarówno pod kątem infrastrukturalnym jak i softwareowym)
  • Praca na umowę zlecenie, w trybie godzinowym, niepełny etat, elastyczny czas pracy

Wymagania

Idealny kandydat to student 4,5 roku studiów, na kierunkach powiązanych z informatyką
Wymagania:
  • Znajomość ASP.NET
  • Umiejętność pisania skryptów, np vbs
  • Znajomość baz danych MS SQL
  • Znajomość platformy MS Sharepoint będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego