Front-end Developer

Hays Poland
Framework

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – firmy z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: od zaraz
Rodzaj umowy: kontrakt
Długość: 2 lata

Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie stworzenie Nowego Narzędzia Sprzedażowego Front-endowego. Będzie to nowoczesne i mobilne narzędzie sprzedaży które ma dać możliwość zarządzania klientem end-to-end, zarządzania kampaniami sprzedaży oraz zbierania większej ilości danych aby lepiej wykorzystać potencjał każdego klienta.

Obowiązki:
• Projektowanie i implementacja funkcjonalności nowego systemu front-end
• Implementacja testów jednostkowych oraz wydajnościowych
• Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań
• Nadążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w programowaniu warstwy FE
• Wsparcie zespołu utrzymaniowego w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:
• Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w implementacji / projektowaniu systemów front-end
• Bardzo dobra znajomość nowoczesnych technologii front-end - Angular JS, Backbone, Bootstrap
• Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS (SASS, LESS)
• Doświadczenie w implementacji aplikacji opartych o wywołania REST w podejściu RWD
• Mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
• Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Medicover
  • Karta Multisport
  • ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy
  • możliwość udziału w konferencjach
  • wynagrodzenie płatne w przeciągu 14 dni

O Hays Poland

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.