MillionYou poszukuje Programisty PHP

MillionYou
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

MillionYou - największa platforma crowdsourcingowa w Polsce rekrutuje na stanowisko: Programista PHP.
MillionYou to największa w Polsce marketingowa platforma crowdsourcingowa, specjalizująca się w budowaniu i angażowaniu społeczności dla marek. Jesteśmy niezależną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 2007r. realizuje projekty dla wiodących marek.

Wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?
• Dwuletniego doświadczenia w pracy z frameworkiem Yii (warunek konieczny – udokumentowane doświadczenie)
• Dwuletniego doświadczenia na stanowisku programisty PHP
• Dwuletniego doświadczenia w PHP oraz w programowaniu obiektowym
• Bardzo dobrej znajomości SQL (na potrzeby MySQL)
• Znajomości systemu kontroli wersji (SVN)
• Dobrej znajomości JavaScripy i jQuery
• Znajomość technologii Azure lub ASP.net dodatkowym atutem
• Zmysł estetyczny w budowaniu UI na bazie gotowych elementów/schematów Zakres obowiązków:
• Bieżące wsparcie i rozwój istniejących platform
• Tworzenie nowych platform dla międzynarodowych klientów
• Proaktywny rozwój MillionYou (pomysły, dokumentacja, prototypy, skrypty PHP)
• Opiniowanie ofert dla klientów

Oferujemy:
• Możliwość pracy zdalnej (w konkretnych sytuacjach spotkania w biurze w Warszawie)
• Ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej
• Pracę w kreatywnym, otwartym i przyjaznym zespole

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje

O MillionYou

"Everybody is the creative type" Tom and David Kelly