Programista PHP

Monster Polska Sp. z o.o.
Baza danych
Narzędzia

Poszukujesz ciekawej pracy, która rozwinie Twoje umiejętności i osobowość? Chcesz pracować przy tworzeniu najnowszej technologii i opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań?
Jeśli w dodatku cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół, poszukujemy właśnie Ciebie!

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych
• Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu produktów tworzonych w firmie
• Zachowanie standardów jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
• Wkładanie każdego dnia niezbędnego wysiłku w rozwój siebie oraz firmy

Wymagania:
• Biegła znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
• Znajomość Zend Framework
• Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
• Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON, CSS
• Umiejętność pracy z GIT
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
• Terminowość i sumienność