Konsultant (Global IT Services)

Comarch S.A.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Obecnie do pracy poszukujemy
kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Dół formularza

Numer referencyjny: K/09/14/F
Lokalizacja: Kraków

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie      z polskim kapitałemwspółpracę z doświadczonymi specjalistamiudział w międzynarodowych projektachprywatną opiekę medyczną      (również dla członków rodziny)indywidualny program rozwoju      pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl  oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i  przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

www.comarch.pl

www.comarch.com

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe z obszaru      IT lub pokrewnego, atutem będzie uzupełniające wykształcenie ekonomicznedobra znajomość języka angielskiegomile widziana znajomość języka francuskiegoznajomość usług IT (data      center, hosting, cloud computing) oraz zagadnień bezpieczeństwa ITznajomość ITIL lub podejścia      procesowo-usługowego w zakresie ITdużym atutem będzie      doświadczenie w zakresie projektowania architektury IT oraz rozwiązań      sprzętowo-systemowych, wirtualizacji i automatyzacji oraz storage, backup,      siecigotowość do podróży służbowych      (około 25% czasu pracy, także zagranicą)umiejętność prowadzenia      prezentacji technicznych i biznesowychumiejętności nawiązywania i      utrzymywania relacji z partnerami biznesowymiasertywność i umiejętność pracy      pod presją czasu

Zakres obowiązków:

analiza potrzeb biznesowych i      technicznych klienta w obszarze ITprzygotowanie projektów      rozwiązań i usług IT oraz skalowanie architektury sprzętowo-systemowej pod      aplikacjetechniczne wsparcie sprzedaży:      przygotowanie rozwiązania, oferta cenowa, prezentacja, negocjacje umowy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia