SEM/PPC Specialist

DIVANTE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.divante.pl WWW

Opis oferty

Szukamy osób:
  • Posiadających doświadczenie przy prowadzeniu kampanii Google AdWords nastawionych na zwiększenie sprzedaży w eCommerce;
  • Znających dobrze narzędzie Google Analytics – w tym moduł e-commerce;
  • Zmotywowanych do ciągłego rozwoju;
  • Samodzielnych i pro-aktywnych;
  • Kontaktowych.

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Realizowanie kampanii sprzedażowych PPC dla e-commerce (głównie Google AdWords);
  • Przeprowadzanie audytów pod kątem marketingu efektywnościowego (doradzamy potencjalnym Klientom);
  • Całościowa praca nad zwiększaniem sprzedaży wśród naszych Klientów;
  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii sprzedażowych;
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem (bieżący kontakt z Klientem).
  • Szukamy osób:

Doceniamy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Certyfikacja Google Adwords i/lub Google Analytics;
  • Doświadczenia z pracą nad porównywarkami oraz Facebook Ads;
  • Doświadczenie przy działaniach optymalizacji użyteczności;
  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego.

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (nasze wrocławskie biuro);
  • Pracę przy największych projektach marketingu e-commerce w Polsce;
  • Rozwój osobisty + wsparcie całego zespołu Divante;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Metodologia pracy

O DIVANTE

Tworzymy rozwiązania, które napędzają e-biznes
Więcej o nas znajdziesz na https://www.facebook.com/DivanteKariera oraz divante.pl