Programista Zend Framework 2

Fruit Media
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie i rozwój serwisów internetowych przy wykorzystaniu technologii Zend Framework 2. Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Zend Framework 2,
- bardzo dobra znajomość html5, css3, jquery, bootstrap framework.

Dodatkowe oczekiwania:
- znajomość Google Analytics i Google Webmaster Tools,
- wiedza z zakresu SEO i optymalizacji serwisów internetowych,
- znajomość Photoshop i zdolność do kreatywnego myślenia.

Oferujemy:
- możliwość wdrażania nowoczesnych technologii,
- elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie:
- najchętniej osoba z działalnością gospodarczą,
- rozliczenie godzinowe - faktura za miesiąc.

Kontakt:
Zgłoszenia wraz z proponowaną stawką godzinową, dyspozycyjnością oraz przykładami wykonanych projektów prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)."

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość html5, css3, jquery, bootstrap framework. Dodatkowe oczekiwania: