Frontend Developer (React – 100% zdalnie)

Ninjobs

15 000 - 19 500 zł netto

Framework
Inne

Opis oferty

Obowiązki:
  • rozbudowa i modyfikacja mikrofrontendowej platformy do dystrybucji gier,
  • wypracowywanie rozwiązań poprawiających dostępność i monitoring platformy, praca w zespole scrumowym.

Wymagania:
  • masz duże doświadczenie z Reactem,
  • lubisz pracować w Scrumie,
  • znasz Rest API,
  • posługujesz się językiem angielskim do dokumentacji technicznej.

Profity i korzyści:
  • proces rekrutacji - 100% zdalnie,
  • karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Ninjobs

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.
Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.