Web Application Developer (Mobile)

edge recruitment
Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału brytyjskiej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko: Web Application Developer (Mobile)
Lokalizacja: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji webowych na urządzenia mobilne (responsywne strony www).

Oczekujemy:

-co najmniej 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
-doświadczenia przy pracy przy różnorodnych projektach -
 responsywne strony www
-dobrej znajomości PHP OO lub Pythona i znajomości technologii
 internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, itp.)
-znajomości i doświadczenia w projektowaniu i programowaniu
 aplikacji bazodanowych (MySQL)
-znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu
 pozwalającym na swobodną komunikację
-samodzielności, dokładności, umiejętności organizacji pracy oraz
 odpowiedzialności za realizowane projekty

Mile widziane:

-wyższe wykształcenie
-znajomość technologii  jQuery lub node.js lub angular.js lub
 backbone.js
-znajomość metodologii Scrum/Agile

Dla osoby z doświadczeniem w tworzeniu responsywnych aplikacji webowych nasz Klient proponuje:

-wynagrodzenie w przedziale ok. 5000 - 7000 PLN netto
 miesięcznie (w zależności od poziomu doświadczenia)
-nieszablonowe zadania i ciekawe różnorodne projekty na
 najwyższym, światowym poziomie
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego