Programista C# - Nowy mBank

mBank S.A.
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Oferujemy:

  • pracę w jednym z największych software house'ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu)
  • nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Visual Studio 2013 i wiele innych)
  • współtworzenie serwisu docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkurach na całym świecie (np. raport Forrestera, Efma)
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania

Główne zadania:

  • przygotowywanie oprogramowania oraz realizacja poszczególnych etapów projektów wraz z dokumentacją przebiegu prac projektowych
  • realizowanie prac programistycznych związanych z projektem
  • prowadzenie testów technicznych oprogramowania oraz opracowywanie dokumentacji i procedur w ramach prowadzonych projektów
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania oraz usuwanie błędów oprogramowania
  • prowadzenie biblioteki kodów źródłowych i dokumentacji systemowej tworzonego oprogramowania
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym; preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika
  • doświadczenia związanego z praca programistyczną
  • ogólnej wiedzy na temat programowania zorientowanego obiektowo
  • praktycznej umiejętności programowania w języku C# z wykorzystaniem .NET Framework 3,5 lub wyższej wersji oraz znajomości środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji
  • podstawowej wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych - preferowana platforma MSSQL
  • mile widziane: znajomość technologii ASP.NET, ADO.NET, XML, XSLT, WebServices, Javascript, HTML oraz znajomość narzędzi wspierających zarządzanie wersjami kodu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji i literatury technicznej
  • cech osobowościowych takich jak: komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole