Programista PHP

PROSERWER
  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Firma PROSERWER to istniejąca od 10 lat zaufana i sprawdzona marka na rynku hostingu i domen. Nasz główny cel to dostarczanie klientom profesjonalnie przygotowanych i działających usług.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko: PROGRAMISTA PHP

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz udział w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku zajęć na uczelni
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z zakresu szeroko pojętego hostingu oraz projektowania i implementacji oprogramowania z wykorzystaniem języków PHP i Perl.

Wymagania

Wymagania:
  • Studenci IV, V roku bądź absolwenci studiów wyższych o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość języka PHP w praktyce
  • Dobra znajomość bazy danych MySQL oraz języka zapytań SQL
  • Znajomość technologii internetowych HTML, CSS, JavaScript
  • Mile widziana znajomość języka Perl oraz środowiska Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność do pracy, co najmniej 3-4 razy w tygodniu
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność

Zadania:
  • Rozbudowa i utrzymanie obecnie działających systemów firmy (front-end i back-end)
  • Analiza wymagań, projektowanie i implementacja nowych rozwiązań i oprogramowania
  • Pomoc w diagnostyce oraz rozwiązywaniu zgłoszeń technicznych