Software Developer - Programista JAVA EE

TeamQuest Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego Klienta czołowego dostawcy oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Developer - Programista JAVA EE miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

Do zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie rozwijanie systemu oraz współpraca z innymi osobami uczestniczącymi w procesie rozwoju, testowania oraz wsparcia produktu.

Od kandydata oczekujemy:

wykształcenia wyższego, kierunkowego lub blisko związanego
doświadczenia zawodowego w środowisku komercyjnym,
znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
znajomości technologii webowych,
znajomości platformy Java EE
znajomości relacyjnych baz danych typu Oracle lub MS SQL Server lub DB2lub MySQL.

Proponujemy:

pracę dla jednej z największych w Europie firm IT,
pracę w ramach większego zespołu z centralą w Dublinie,
ambitne i odpowiedzialne zadania,
możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji,
dobrą atmosferę pracy

W przypadku zainteresowania lub pytań zapraszam do kontaktu: [email protected]

Pozdrawiam,

Natalia Szewczyk
Konsultant HR w Firmie TeamQuest

Wymagania

Zakres obowiązków: Do zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie rozwijanie systemu oraz współpraca z innymi osobami uczestniczącymi w procesie rozwoju, testowania oraz wsparcia produktu.