IT Project Manager [Kraków]

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla ugruntowanej grupy z polskim kapitałem szukamy IT Project Managerów z doświadczeniem w zarządzaniu projektami informatycznymi, w tym realizowanymi dla podmiotów publicznych.

Wymagania

- min 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych IT
- udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów informatycznych o wartości min. 10 mln zł
- znajomość zasad realizacji projektów zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych

Zakres obowiązków:
- wycena kontraktów w zakresie systemów IT o wartości od 1 do 200 mln PLN
- realizacja pozyskanych kontraktów siłami własnymi oraz podwykonawców,
- nadzór i odpowiedzialność nad realizacją projektów,
- poszukiwanie nowych zleceń

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.