Programista

TARR Centrum Innowacyjności Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Twoje zadania:
- Tworzenie i rozwijanie aplikacji biznesowych,
- Wspieranie zespołu w decyzjach dotyczących architektury oraz używanych technologii,
- Wsparcie w rozwiązywaniu problemów,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Weryfikacja poprawności dostarczanego kodu,
- Praca w zespole programistycznym,
- Współpraca z klientami.

Oferujemy:
- Stabilną i atrakcyjną pracę w zespole profesjonalistów,
- Umowę o pracę na pełny etat, na czas nieokreślony,
- Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,
- Dostęp do najnowszych technologii,
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
- Możliwość udziału w wielu ciekawych projektach.

Wymagania

Wymagania ogólne:
- Co najmniej 3 lata doświadczenia w wybranym obszarze,
- Dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
- Zdolność w okresach przejściowych do pracy w trybie 24/7. Wymagania specjalistyczne:
- Doświadczenie w programowaniu w C# (w szczególności ASP.NET, web-serwis, wykorzystanie relacyjnych baz danych tj. MS SQL, PostgreSQL, LiteSQL),
- Doświadczenie w programowaniu w PHP (w szczególności web-serwis),
- Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi do wersjonowania kodu (np. TFS, SVN, CVS, Git).

Mile widziane:
- Doświadczenie w programowaniu w JEE, Python lub Perl,
- Doświadczenie w projektowaniu baz danych,
- Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem API dla platform wirtualizacyjnych takich jak VMware, Hyper-V.