Android Developer

Zone IT
Język programowania

W związku z dynamicznym rozwojem projektów poszukujemy: Android Developer

Czas trwania: współpraca długoterminowa

Start: w przeciągu miesiąca

Opis stanowiska:

- Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android,

- Projektowanie nowych rozwiązań mobilnych,

Wymagania:

- Min. dwa lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie Android,

- Umiejętność projektowania komponentów oraz interfejsów UI,

- Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,

- Znajomość Java, REST,

- Umiejętność tworzenia testów jednostkowych,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

- Wykształcenie wyższe,

- Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem pracy,

- Komunikatywność, dbałość o szczegóły,

- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin (początkowo możliwość częściowej pracy zdalnej),

- Elastyczne formy zatrudnienia,

- Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

- Udział w projektach dla zagranicznych klientów,

Metodologia pracy

O Zone IT

najbardziej zaawansowane technologie IT
Zone IT dostarcza najwyższej jakości usługi i zasoby IT dla projektów technologicznych realizowanych w krajach Unii Europejskiej. Naszymi klientami są największe europejskie i światowe korporacje i instytucje - liderzy branż: telekomunikacyjnej, produkcyjnej, finansowej, farmaceutycznej i innych.
Nasze zespoły tworzą doświadczeni inżynierowie i specjaliści różnych dziedzin IT - programiści, specjaliści BI, specjaliści baz danych, administratorzy, managerowie projektów. Nasi eksperci posiadają wieloletnie i unikalne doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach i organizacjach, wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie IT. Obsługiwane przez nas projekty realizujemy w Polsce (Wrocław), na terenie UE oraz w Szwajcarii.
Nie tylko dostarczamy zasoby, lecz przede wszystkim rozwiązujemy zaawansowane problemy technologiczne i biznesowe.