Programista Java

NBC Sp. z o. o.
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Lokalizacja: Kraków
Rozpoczęcie projektu: ASAP Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć prace programistyczne przy nowych projektach z branży publicznej.

Wymagania

Wymagania:
Min 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
Bardzo dobra znajomość budowania zapytań SQL
Wiedza z zakresu projektowania i tworzenia relacyjnych baz danych a w szczególności Oracle, PostgreSQL
Dobra znajomość XML, XSD, XSLT
Dobra znajomość J2EE, HTML, JSP, JAVASCRIPT
Znajomość serwera aplikacyjnego JBoss
Mile widziana znajomość ANT, STRUTS
Umiejętność analizy specyfikacji i wymagań
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i  projektowej
Samodzielność oraz umiejętność efektywnej komunikacji w zespole
Dyspozycyjność

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o. o.

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.