Programista Python

Dyna Consulting

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze. Dla naszego Klienta – studia interaktywnego kompletującego swój zespół poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
Tworzenie aplikacji w języku Python
Współpraca z pozostałymi członkami zespołów projektowych
Tworzenie testów

Wymagania:
Praktyczna znajomość języka Python
Znajomość HTML, CSS, JS
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Udział w prestiżowych projektach krajowych i międzynarodowych
Atrakcyjne warunki finansowe
Szkolenia zawodowe i językowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami

Miasto: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".