Python Developer - Zdalnie

ITFS sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia

Kim jesteśmy? ITFS to firma zajmująca się projektami, rekrutacją i outsourcingiem w branży IT. Nasze biuro mieści się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Kogo szukamy?

Python Developera, który uwielbia programować, naprawiać, testować, szukać nowych rozwiązań i tworzyć niesamowite produkty z zastosowaniem takich technologii jak Python, Django, Flask i iPython. Dajemy możliwość wzięcia udziału w projekcie, który ma szansę odmienić oblicze finansowania, a wszystko to w międzynarodowym środowisku i dla szerokiego grona odbiorców.

Jeśli chcesz wnieść swój wkład w innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, wspomóż swoją wiedzą oraz umiejętnościami rozwój platformy finansującej startupy – APLIKUJ JUŻ DZISIAJ !

Python Developer

Praca zdalna

Opis projektu:

Tryb pracy: zdalnie (możliwość wizyt w Sztokholmie),
Branża: finansowa,
Start: ASAP (06.01.2015),
Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,
Czas zaangażowania: 3 miesiące okresu próbnego, później bezterminowo,
Stawka: 400 – 700 (w zależności od doświadczenia) zł netto + VAT,

Opis stanowiska/ zakres zadań:

Programowanie, rozwój i implementacja rozwiązań innowacyjnej platformy finansowania społecznościowego działającej w 13 krajach,

Wymagane umiejętności:

Minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka Python,
Znajomość i doświadczenie w technologiach: Django, Flask, iPython,
Znajomość GIT oraz metodologii Agile,
Dobra organizacja i umiejętność zarządzania czasem,
Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym zespole,

Wymagana znajomość języków obcych:

Angielski – biegle,
Szwedzki – znajomość będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

Pracę przy innowacyjnym projekcie tworzącym przyszłość finansowania społecznościowego w międzynarodowym środowisku,
Szereg możliwości rozwoju, takich jak udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
Możliwość wizyt i spotkań w głównej siedziby firmy w Sztokholmie lub całkowitej pracy zdalnej,
Atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać na adres [email protected]

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Osoba kontaktowa:

Bartosz Hojnacki

Konsultant ds. Rekrutacji

Tel: 531 119 893
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.