AdPilot

Senior PHP Developer

AdPilot od 8 000 zł netto

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Senior PHP Developer.

Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwijanie wewnętrznych narzędzi oraz systemów (głównie systemy webowe)
  • projektowanie i wdrażanie nowych technologii związanych z dużymi magazynami danych
  • udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość języka PHP
  • znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • praktyczna znajomość algorytmów oraz wiedza dotycząca zagadnień związanych z przetwarzaniem i optymalizacją dużych baz danych
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP
  • praktyczna znajomość obsługi systemów z rodziny UNIX
  • umiejętność projektowania aplikacji pod wymagania
  • znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych (MVC)
  • znajomość narzędzi: SVN, Git

Mile widziane:

  • znajomość MongoDB, Redis, Cassandra, Hadoop
  • doświadczenie w programowaniu w języku innym niż PHP (np. Java, Python)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (np. Scrum)

AdPilot

AdPilot is an innovative advertising agency, providing complete services in the area of internet marketing, using the newest technological advancements. Our most valuable asset is our Team - young and committed people who are eager to share their knowledge and experience. If you would like to share your passion with us - join us!

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy link: