Senior PHP Developer

AdPilot

od 8 000 zł netto

Język programowania
Inne

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Senior PHP Developer.

Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwijanie wewnętrznych narzędzi oraz systemów (głównie systemy webowe)
  • projektowanie i wdrażanie nowych technologii związanych z dużymi magazynami danych
  • udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość języka PHP
  • znajomość HTML, JavaScript, CSS
  • praktyczna znajomość algorytmów oraz wiedza dotycząca zagadnień związanych z przetwarzaniem i optymalizacją dużych baz danych
  • znajomość przynajmniej jednego frameworka PHP
  • praktyczna znajomość obsługi systemów z rodziny UNIX
  • umiejętność projektowania aplikacji pod wymagania
  • znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych (MVC)
  • znajomość narzędzi: SVN, Git

Mile widziane:

  • znajomość MongoDB, Redis, Cassandra, Hadoop
  • doświadczenie w programowaniu w języku innym niż PHP (np. Java, Python)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (np. Scrum)

Metodologia pracy

O AdPilot

AdPilot is an innovative advertising agency, providing complete services in the area of internet marketing, using the newest technological advancements. Our most valuable asset is our Team - young and committed people who are eager to share their knowledge and experience. If you would like to share your passion with us - join us!