RADOM - Stała praca dla programisty

Dialin Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukujemy osób podsiadających doświadczenie w tworzeniu aplikacji web'owych po stronie klienta i serwera do tworzenia nowoczesnej aplikacji w modelu SaaS, przeznaczonej na rynek krajowy i zagraniczny.

NASZA OFERTA

  • Udział w rozwoju innowacyjnego produktu
  • Przyjazna atmosfera i elastyczny czas pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania

OBOWIĄZKI

  • Rozwój, modyfikowanie oraz utrzymanie oprogramowania
  • Bieżąca współpraca z Architektem systemu oraz Kierownikiem Produktu w zakresie projektowania produktu
  • Kreowanie pomysłów odnośnie modyfikacji i funkcjonalności tworzonego systemu
WYMAGANIA

  • Znajomość jednego z języków – Ruby, Python, PHP, Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych Postgres, MySQL (InnoDB, MyISAM)
  • Praktyczna znajomość HTML (HTML5), XHTML, CSS (CSS3) , JS, jQuery, AJAX, XML, JSON
  • Administracyjna znajomość systemów operacyjnych Linux, Unix oraz serwera Apache (lub inny)
  • Znajomość systemów kontrolowania wersji (SVN, git) oraz raportowania błędów (Mantis, JIRA, Bugzilla)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie i determinacja do tworzenia wysokiej jakości koduDoskonała organizacja pracy, rzetelność, wytrwałość
DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość jednego z framework'ów – Rails, Django, Zend, Spring, Grails
  • Znajomość baz danych noSQL (Cassandra, MongoDB, inne)
  • Znajomość zagadnień dotyczących wirtualizacji zasobów
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Matematyka, Fizyka
  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji mobilnych
  • Udział w projektach open-source i zaangażowanie w społecznościach typu GitHub
  • Znajomość zagadnień z zakresu ergonomii i usability
  • Znajomość UML, BPMN