Senior QA Engineer

VTS Software

8 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • https://www.vtssoftware.com WWW

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko testera oprogramowania z doświadczeniem w testowaniu skomplikowanych aplikacji. Początkowym zadaniem osoby na stanowisku Senior QA Engineer będzie stworzenie procesu testowania w projektach realizowanych przez VTS.

Obowiązki:
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • Wykonywanie testów manualnych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) i dokumentowanie ich rezultatów
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla użytkowników końcowych
  • Automatyzacja procesów testowania.

Wymagania:
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Umiejętność pisania testów automatycznych w C# (mile widziane w TypeScript / JavaScript)
  • Mile widziana certyfikacja Tester ISTQB
  • Mile widziana znajomość TFSa (w szczególności modułu Work i Test)
  • Znajomość j. angielskiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje zarówno z klientami jak i zespołem)
  • Uczestnictwo w telekonferencjach z klientem
  • Stabilny, szybki dostęp do Internetu (jeżeli pracujesz z domu)

Oferujemy:
  • zatrudnienie na cały etat (umowa o prace) lub B2B
  • wynagrodzenie 8k - 10k netto w przypadku umowy B2B, 6k - 8k brutto w przypadku umowy o pracę w zależności od umiejętności
  • możliwość pracy z domu
  • elastyczne godziny pracy
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • prywatną opiekę zdrowotną (LuxMed)
  • pizzę raz w tygodniu

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― TFS
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy ― Skype
  • Code review ― TFS
  • Continuous Integration ― TFS
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― TFS
  • Statyczna analiza kodu ― StyleCop, FxCop
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pizza raz w tygodniu

O VTS Software

A boutique bespoke software development company
VTS Software jest rozwijającą się firmą programistyczną. Pomimo niewielkiego zespołu realizujemy duże projekty z zakresu ERP, performance management, dla przemysłu faramceutycznego i dużo innych. Pracujemy głównie w technologiach Microsoftu, w szczególności .NET Framework oraz MS SQL Server, ale nie ograniczamy się do nich. Nowe projekty z reguły zaczynamy w najnowszych technologiach.