Scala Developer - do 100% zdalnie, B2B/UoP

Experis - bezpośrednia praca u klienta (bez outsourcingu)

120 - 170 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

Język programowania
Narzędzia
Inne

Zagraniczna firma tworząca software na potrzeby branży medycznej z biurem w Warszawie.

Obowiązki:

- Praca nad budową platformy opartej na językach/technologiach Scala, Spark i Big Data.
- Przechowywanie metadanych i przetwarzanie danych funkcyjnych.
- Przetwarzanie głównie batchowe, choć mile widziana znajomość przetwarzania strumieniowego
- Tworzenie jobów Sparkowych
- Przetwarzanie danych idących w petabajty, duży nacisk na wydajność…i pozostałe z czynników 5V 😉
- Mile widziana znajomość architektury lambda

Stack:

- Scala >= 2.11, Spark >=2.2, Kafka, SBT, Jenkins, Kubernetes, Git

Oferujemy:

- pracę zdalną do 100%
- umowę o pracę lub B2B (do 170 zł n+V/h)
- premię roczną i benefity: multisport, ubezpieczenie medyczne VIP (tylko na umowie o pracę)

PS Jeśli nie masz komercyjnego doświadczenia w Sparku i/lub przetwarzaniu danych - również zapraszamy do kontaktu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania