WINDOWS PHONE DEVELOPER

Cleapps Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework

Jeżeli Windows Phone to dla Ciebie nie tylko okienka, a MetroUI nie ogranicza Cię w projektowaniu to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! Oczekujemy:
- praktycznej znajomości technologii .NET i języka C#,
- znajomości Entity Framework,
- doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych (MetroUI),
- znajomości zasad programowania OOP i wzorców projektowych, tworzenia aplikacji z wykorzystaniem WPF, REST API, LINQ,
= doświadczenia w tworzeniu aplikacji klienckich i interfejsów użytkownika,
= zdolności analitycznego myślenia,
= komunikatywności,
- znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe punkty za znajomość:
- ASP.NET MVC 4,
- SQL / T-SQL,
- JavaScript,
- tworzenia testów jednostkowych.

Obowiązki:
- tworzenie od podstaw aplikacji mobilnych na platformę Windows Phone.
- rozwój i modyfikacja istniejących już aplikacji,
- udział w każdym etapie tworzenia aplikacji - od projektowania po implementację, wdrażanie i utrzymanie.

Oferujemy:
- będziesz pracował z profesjonalistami, dla których mobilność jest mantrą powtarzaną przed snem,
- napijesz się kawy, pogadasz, pograsz na Xboxie, bo przecież pracować trzeba efektywnie, a nie długo,
- koledzy i koleżanki pomogą Ci się wdrożyć,
- dostaniesz biurko w ścisłym centrum Poznania (Garbary),
- lubisz rozwijać swoje projekty? Cieszymy się bardzo, dlatego w każdy piątek będziesz miał 4 godziny na pracę nad nimi,
- atrakcyjne wynagrodzenie