Field Application Engineer (QNX)

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Nasz Klient to szwedzka grupa będąca ekspertem w dziedzinie systemów wbudowanych wymagających funkcjonalności czasu rzeczywistego. Głównym obszarem działalności jest tworzenie oprogramowania dla urządzeń embedded oraz mobilnych platform dla firm telefonii komórkowej na całym świecie. Firma jest dystrybutorem rozwiązań QNX zapewniając klientom kompleksowe rozwiązania: narzędzi programistycznych, certyfikowanych szkoleń, wsparcia technicznego, rozwoju oprogramowania oraz doradztwa w zakresie sprzętu i programowania. Obecnie do swojego biura w Polsce poszukuje specjalisty na stanowisko: Field Application Engineer (QNX)

Nr ref: WKC14NVFAE
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie wchodziła w skład międzynarodowego zespołu. Do obowiązków będzie należało wsparcie softwareowe i techniczne dla użytkowników RTOS QNX. Dodatkowo osoba ta będzie brała udział w rozwijaniu aplikacji oraz innych produktów. Po okresie wstępnym zatrudniona osoba będzie pełniła rolę specjalisty ds. kompatybilności hardware – tworzenie sterowników dla urządzeń oraz BSP.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki lub pokrewne.
  • Znajomość systemów RTOS QNX.
  • Znajomość języków programowania C/C++.
  • Doświadczenie programowania w środowisku Linux/Unix.
  • Wiedza z zakresu systemów wbudowanych oraz systemów czasu rzeczywistego.
  • Mile widziana wiedza z zakresu interfejsów graficznych (Qt, OpenGL, HTML5).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy).

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Duża możliwość rozwoju zawodowego.
  • Różnorodność zdań oraz możliwość poznania systemu i jego możliwości na poziomie eksperckim.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.