Programista Java

Work Service S.A.
Język programowania
Baza danych

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klient, dużej, renomownaje firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozlimskie

Zakres obowiązków:

- Implementacja niestandardowych rozwiązań w Java, JavaScript,
- Implementacja procesów w systemie klasy BPM, optymalizacja kodu, rozwijanie aplikacji,
- Tworzenie modeli danych, struktur baz, optymalizacja i ich utrzymanie,
- Zapewnienie wsparcia dla poprawnego funkcjonowania baz danych,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,Z
najomość Java, JavaScript, AJAX, jQuery (znajomość DOJO będzie dodatkowym atutem),
- Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, PostgreSQL, Oracle),
- Umiejętność pisania zapytań SQL,
- Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- Dokładność i systematyczność, zdolności analityczne

Dodatkowym atutem będzie  znajomość systemu klasy BPM

Mile widziany status studenta

Oferujemy:

- Pracę w dużej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku z branży telekomunikacyjnej
- Ambitne i pełne wyzwań stanowisko pracy przy ciekawych projektach, umożliwiające rozwój zawodowy
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,
- Pracę w dynamicznym, pełnym zaangażowania i profesjonalizmu zespole

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury na adres: [email protected] w temacie wiadomości podając nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."