Java Konsultant - Kraków, Wrocław

Infusion
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Infusion jest międzynarodową firmą tworzącą innowacyjne projekty webowe, desktopowe i mobilne dla klientów z różnych branż zlokalizowanych w różnych częściach świata. Z naszych rozwiązań skorzystały organizacje z wielu branż m.in. finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego i pozarządowego.

Firma powstała w w 1998 roku w Nowym Yorku, od ponad trzech lat ma także swoje siedziby w Polsce – w Krakowie i we Wrocławiu. Globalnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a nasze biura znajdują się w Nowym Yorku, Toronto, Boston, Houston, w Londynie, na Malcie oraz w Polsce. Czymś co nas charakteryzuje jest to, że nasze biura są zlokalizowane w centrach miast.

Aktualnie poszukujemy Konsultanta Java do naszych lokalizacji w Krakowie i we Wrocławiu.

Oferujemy:
• Certyfikaty i szkolenia
• Atrakcyjne i różnorodne projekty dla zagranicznych Klientów
• Podróże do naszych biur w Nowym Yorku, Toronto, Londynie, Dubaju i na Malcie
• Międzynarodowe środowisko
• Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport\Benefit
• Świeże owoce i przekąski w biurze
• Pakiet powitalny dla nowych pracowników
• Przyjazną i luźną atmosferę pracy

Wymagania

Obowiązki: • Tworzenie aplikacji dla naszych Klientów z różnych branż
• Projektowanie i tworzenie komponentów aplikacji
• Współpraca z Klientem, biznes analitykami w celu gromadzenia danych projektowych
• Proponowanie nowych rozwiązań
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

• Znajmość Java, JavaSE 1.6, Spring 3DI, SQL, XML/XSD, Web Services, JPA 1.0, Eclipse.
• Jako dodatkowy atut znajomość jQuery/JavaScript/CSS/HTML oraz metodologii Agile/Scrum
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O Infusion

Infusion the way forward
Infusion creates digital experiences and advanced technology solutions that bring our clients' businesses to new levels. From high performance trading systems to next-generation retail environments and beyond, Infusion unites insight, creativity, and technology to accelerate and transform business for leading companies around the world. Infusion's global team has grown to over 600 people that are fueled by our unique customer-centric culture and the passion to push the boundaries of what's possible with the brightest minds in software engineering, design and consulting. Please visit www.Infusion.com for more information.