Java Dev zgłoś się!

AVSystem
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Ta wiadomość jest szyfrowana i widoczna tylko dla Ciebie. Witaj Agencie 01000100 01000101 01010110. Chcę powierzyć Ci bardzo trudną misję.
Doktor Bug znowu atakuje, trzeba go powstrzymać. Nie można dopuścić, aby bezkarnie niszczył efekty naszej pracy.
Trzeba go wyeliminować!

Twoje zadania związane z misją:

rozwój skalowalnego horyzontalnie systemu do masowego zarządzania urządzeniami
projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych o wysokiej wydajności

Wymagania

Sposoby działania, które powinieneś znać i mieć:

bardzo dobra znajomość Javy
wykształcenie wyższe informatyczne
bardzo dobra znajomość systemów rozproszonych i sieci komputerowych
ugruntowana wiedza z zakresu struktur danych, algorytmów, projektowania oprogramowania
pisanie czystego kodu
systemy oparte na Unix
zaawansowana znajomość języka angielskiego

Możesz też skorzystać z:

Git/Mercurial, Maven, Mongo DB, Spring, Mockito
doświadczenia z bazami danych NoSQL

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Chill room
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe posiłki
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O AVSystem

Work With The Best
AVSystem jest firmą technologiczną, która tworzy oprogramowanie dla operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie. Rozwijamy swoje produkty od 2006 roku i przez ten czas wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w branży zarządzania urządzeniami na dużą skalę. Nasze systemy wdrażane są na całym świecie przez duże telecomy, takie jak Orange, T-Mobile, Telefonica czy Vodafone, a także u klientów poszukujących rozwiązań z zakresu Internet of Things. Siedziba spółki oraz R&D mieszczą się w Krakowie. Zatrudniamy 100+ osób na całym świecie, jednak zdecydowana większość z nas pracuje w Krakowie.