Administrator baz danych PostgreSQL

Unity-t
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.unity-t.pl WWW

Baza danych

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół liczy ponad 40 wykwalifikowanych specjalistów. Od początku głównym celem biznesowym firmy jest wytwarzanie innowacyjnego technologicznie oprogramowania usprawniającego obsługę procesów biznesowych Klientów.

Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu w Krakowie jako:

Zakres obowiązków:
  • Bieżące utrzymanie oraz rozwój infrastruktury bazodanowej (monitoring, optymalizacja serwerów, rozwiązywanie problemów)
  • Zarządzanie uprawnieniami
  • Wsparcie techniczne zespołów programistycznych i pomoc przy optymalizacji zapytań
  • Konfiguracja silnika PostgreSQL
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Administratora Baz Danych
  • Wiedza o silniku PostgreSQL
  • Wiedza z zakresu sprzętu serwerowego
  • Znajomość systemów Linux ze szczególnym uwzględnieniem RHEL/CentOS
  • Znajomość przynajmniej jednego skryptowego języka programowania
Mile widziane:
  • Znajomość systemów monitorowania (Zabbix, Icinga)
  • Znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (w szczególności Xen)
  • Znajomość środowisk bazodanowych (MySQL, Sybase, MongoDB)
Oferujemy:
  • Dużą swobodę w realizacji ambitnych, długofalowych projektów
  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisport
  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali
  • Współpracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Unity-t Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Administratora Baz Danych PostgreSQL".

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo
o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Unity-t Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Unity-t Sp. z o. o."

Klauzula Informacyjna:

1) Administratorem Pana/i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Unity-t Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17.
2) Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Unity-t Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie
ul. Postępu 17.
3) Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Unity-t Sp. z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4) Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
5) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.
6) Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych . Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Unity-t Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
7) Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
8) Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.
9) Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
10) Dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Mattermost
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Unity-t

Unity-t miejsce, w którym po prostu dobrze się pracuje