Programista baz danych (SQL)

dmt Software House Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1995 Rok założenia firmy

  • http://www.dmt.pl/ WWW

Baza danych

Opis oferty

Zadania
  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o systemy relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSQL
  • Budowanie i optymalizacja zapytań, procedur. Efektywne programowanie baz danych.
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Wsparcie dla architektury oprogramowania
  • Wdrożenie i tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie techniczne na etapie analizy wymagań

Atutem bedzie
  • Budowanie i optymalizowanie baz danych
  • Znajomość zagadnień administrowania serwerami baz danych

Wymagania
  • Minimum 3 letniego doświadczenie w pracy z systemami relacyjnych baz danych PostgreSQL/Oracle/MSSQL jako programista
  • Zaawansowana znajomość technik bazodanowych oraz języka SQL
  • Praktyczna umiejętność optymalizacji zapytań
  • Praktyczna umiejętność budowanie i optymalizowania baz danych w oparciu PostgreSQL/Oracle/MSSQL
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy

Z uwagi na pracę zdalną oczekujemy:
  • Gotowości i umiejętności do pracy w zespole rozproszonym z naciskiem na komunikację i wykorzystanie niezbędnych narzędzi
  • Dużej samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Systematyczności i samodyscypliny

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje

Praca w dmt Software House Sp. z o.o.

O dmt Software House Sp. z o.o.

We like IT!
Od początku naszej działalności niezmiennie i konsekwentnie zajmujemy się systemami masowej przepustowości. Są to rozwiązania wymagające przetwarzania szczególnie dużych ilości informacji w możliwie najkrótszym czasie, dedykowane wyjątkowo wymagającym klientom. Koncentrujemy się na tworzeniu rozwiązań optymalizowanych pod kątem czasu, upatrując przewagi konkurencyjnej nowoczesnych przedsiębiorstw w szybkości dostępu do przetworzonej informacji.

Wielką uwagę przywiązujemy do wydajności oprogramowania. Ze względu na naszą specjalizację w systemach masowej przepustowości, traktujemy ten parametr za podstawowy. W celu zapewnienia maksymalnej wydajności, bezpieczeństwa i stabilności, nasze aplikacje budujemy w architekturze client-server, opierając się o najwydajniejsze dostępne technologie.