Artist Growth

QA Test Engineer

9 000 - 14 000 zł netto

Artist Growth to najbardziej zaawansowana w branży muzycznej aplikacja do zarządzania koncertami i muzyką. Korzystają z niej m.in. artyści z takich wytwórni jak Red Light, Sony Music, Universal Music Studio. Tysiące menedżerów i muzyków używa aplikacji, aby zwiększyć współpracę między zespołami, uprościć logistykę wydarzeń, łatwo śledzić finanse, automatyzować zakup biletów, wyszukiwać pliki szybciej i szybko konsolidować dane. W skrócie dzięki aplikacji cały sztab organizujący trasy koncertowe wie co, gdzie i jak się odbywa.
Zespół Artist Growth to ponad 20 specjalistów z USA, którzy - szukając najlepszych inżynierów - zdecydowali się zainwestować w Polskę. W związku z tym otwierają w pełni zdalne biuro i budują lokalny zespół. Wspólnie szukamy QA Test Engineer'a.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego,
  • Projektowanie, tworzenie, wykonywanie i utrzymywanie automatycznych testów,
  • Zbieranie i zarządzanie danymi testowymi potrzebnymi do testowania,
  • Monitorowanie, debugowanie i dokumentowanie wyników testów,
  • Aktywne wprowadzanie usprawnień w zakresie automatycznego testowania pokrycia.

Twoje kompetencje:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu automatycznym,
  • Znajomość oprogramowania baz danych, narzędzi do automatycznego testowania, np. SQL, Selenium, Jenkins, Sentry itp.,
  • Znajomość Agile i Scrum,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu testów w środowisku języka Python.

Możemy zaoferować:

  • Wynagrodzenie w przedziale 9 000 - 14 000 PLN netto na B2B do negocjacji (jesteśmy otwarci na poznanie Twoich oczekiwań),
  • Nielimitowane dni urlopowe (minimum 26 dni, ale może być więcej),
  • Pracę w 100% zdalną w polskiej strefie czasowej (nie musisz się obawiać o prace po nocy),
  • Możliwość wyjazdu do USA, aby poznać zespół (zespół z USA też przyjedzie do Polski),
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rozwoju testów i możliwość pełnego wpływu na wybrane rozwiązania!

Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie - aplikuj, chętnie opowiemy Ci o nas więcej!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― GitHub
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi

${ error }