Programista Hybris

Talentica.pl

10 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • http://www.talentica.pl WWW

Język programowania
Inne

Dla software house’u tworzącego dedykowane rozwiązania internetowe dla dużych korporacji szukamy osoby na stanowisko Starszego Programisty Java. Praca na miejscu w Warszawie (Mokotów, blisko metra Wierzbno). Firma istnieje na rynku od 18 lat, ma za sobą ponad 480 wdrożeń, zatrudnia ponad 100 osób.

Metodologia pracy: JIT, code review, Sonar, bazy danych MySQL, środowiska testowe i produkcyjne: Oracle. Projekt prowadzony w oparciu o SCRUM (narzędzie: Jira, rozliczenie fixed-price and time, miesięczne sprinty, prowadzone są daily scrumy oraz retrospekcje).

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji na platformie Hybris,
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji,
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych aplikacji.

Wymagania:

  • programowanie w języku Java,
  • znajomość Spring Framework,
  • minimum 1 rok doświadczenia w projekcie na platformie SAP Hybris,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty,
  • znajomość języka SQL i podstaw relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemu kontroli wersji git,
  • Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
  • podstawowa znajomość HTML i JavaScript.

Firma oferuje:

• wynagrodzenie od 10000 do 15000 zł netto miesięcznie na B2B,
• sprzęt firmowy – laptop oraz 2 monitory 24’,
• płatny urlop (20 dni w roku),
• pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
• udział w szkoleniach i certyfikacji platformy e-commerce SAP Hybris (http://hybris.com),
• możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu,
• opiekę medyczną (Medicover) i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy,
• Multisport,
• możliwość pracy zdalnej (ilość dni pracy zdalnej ustalana indywidualnie i zależna od etapu projektu)
• wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Ważne info dla zainteresowanych:

Praca 8 godzin dziennie (w tym 30 minut przerwy, z której nie można zrezygnować).
Do biura można przyjść w godzinach: 8-16, 9-17, 10-18

Jak wygląda proces rekrutacyjny po stronie klienta?

1. Rozmowa telefoniczna z klientem
2. Zadanie do rozwiązania (kilka dni na przesłanie odpowiedzi)
3. Spotkanie (weryfikacja zadania)
4. Finalna decyzja

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Talentica.pl

Jesteśmy zespołem rekruterów działających w branży IT. Ponadto zajmujemy się tworzeniem i zarządzaniem aplikacjami mobilnymi oraz webowymi. Posiadamy własny zespół projektowy. Dostarczamy również specjalistów dla różnych branż. Mamy na swoim koncie wiele rekrutacji na takie stanowiska jak: Java Developer, iOS Developer, Android Developer, UX/UI Designer, Front-end, Back-end, PHP Developer, Business Analyst, Project Manager, SCALA Developer, Head of QA. Każda kandydatura jest rozpatrywana indywidualnie, a czas niezbędny dla przeprowadzenia całego procesu w sposób profesjonalny w oczach kandydata i pracodawcy, jest dla nas bezcenny.