Java Developer

Connectis

115 - 125 zł netto / godzinowo

Baza danych
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska:
- projekt dotyczy budowy i wdrożenia nowej funkcjonalności w bankowości elektronicznej, które w całości zastąpią obecne rozwiązania
- dodatkowo udział w realizacji projektów w obszarach funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice
- praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
- stack technologiczny: Java8, Spring, Hibernate, Oracle10g, REST, SON, SOAP web service, XML, XSD, JPA, GIT, Gerrit, JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia - Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA,  Hibernate, REST
- dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisanie wydajnych zapytań SQL, projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc), znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi
- znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych (mile widziane)

Oferujemy:
- pracę w biurze w samym centrum Warszawy
- najnowsze wersje technologii
- długofalowy projekt
- Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Connectis

Connectis_ to polska firma IT z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na ten moment pracuje dla nas około 300-stu Specjalistów IT we wszystkich technologiach m.in. Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Angular, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych. Mamy projekty z różnych branż w całej Polsce: od IT, bankowości i energetyki po E-commerce, motoryzację i ochronę środowiska. Jesteśmy organizatorami oraz partnerami wielu organizacji programistycznych oraz wydarzeń IT. Nie szukamy bohaterów, szukamy developerów :)