Business Development Manager

Kinetise Sp. z o.o.

Business Development Manager Poszukujemy silnie zmotywowanych kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie zmiany rynku rozwoju aplikacji mobilnych! Jeżeli:

- posiadasz dobre umiejętności sprzedażowe,
- masz rozeznanie w rynku agencji marketingowych,
- rozumiesz, jak zbudowane jest oprogramowanie,
- chcesz wziąć udział w nadzwyczajnej przygodzie,

Obowiązki:
- sprzedaż Kinetise nowym oraz dotychczasowym klientom (głównie rynek agencyjny)
- definiowanie strategii produktu i cenowej
- przygotowywanie prezentacji i innych materiałów sprzedażowych

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży dla agencji marketingowych/reklamowych
- silnie rozwinięte umiejętności sprzedażowe
- umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb klientów
- doświadczenie w dziedzinie tworzenia oprogramowania
- zrozumienie jak działa oprogramowanie
- doskonała znajomość języka angielskiego
- chęć i odwaga do podbijania świata

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży projektów dedykowanego oprogramowania
- znajomość technik wizualizowania architektury oprogramowania (np. przy użyciu UML)
- biegła znajomość Axure, UXPin lub innych narzędzi do projektowania
- kontakty na rynku agencji marketingowych w Polsce i na świecie
- umiejętność tworzenia imponujących prezentacji PowerPoint/Keynote

Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów

Zachęcamy do przesyłania CV na jobs{at}kinetise.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.