Fullstack Rails Developer

Northpass

15 000 - 18 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Northpass

Jesteśmy firmą, która od 2013 roku rozwija własną SaaS-ową platformę typu Learning Management System (LMS). Z naszego produktu korzysta już łącznie milion użytkowników, a w portfolio mamy takich klientów jak: Airbnb, Shopify czy Uber.

Korzystając z usług Northpass, każdy manager może tworzyć przydatne treści i dostarczać je efektywnie swoim zespołom, klientom lub partnerom. Pomagamy w zdobywaniu umiejętności i kompetencji potrzebnych do realizacji codziennych zadań. Chcemy uczynić edukację online przewagą konkurencyjną dla firm międzynarodowych, jeżeli chodzi o rozwój zawodowy.

Nasz polsko-amerykański zespół pracuje w luźnej, start-upowej atmosferze. Działamy w scrumie, a nasz tech-stack to: Ruby 2.5.3, Ruby on Rails 5.2.2, JavaScript, React.js 16.6.0, HTML, CSS, SASS i PostgreSQL 10. Specjalizujemy się również w technologiach chmurowych.

Obecnie rozbudowujemy nasz team i szukamy: Fullstack Rails Developera

Twoje zadania:
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • usprawnianie interfejsu użytkownika
  • rozwijanie i utrzymywanie istniejących funkcjonalności
  • utrzymanie wysokich standardów kodowania
  • dzielenie się wiedzą z zespołem

Twoje doświadczenie zawodowe:
  • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • zaawansowana znajomość Ruby on Rails i PostgreSQL
  • doświadczenie z React i Redux
  • doświadczenie w pracy w metodykach Scrum/Agile i podejściem TDD/BDD
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 15 000 - 18 000 PLN netto B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • do 1800 PLN rocznie budżetu szkoleniowego
  • piękne biuro w Business Link Wrocław Green2Day
  • 20 dni płatnego urlopu (25 dni po 2 latach) plus 8 dni świąt państwowych
  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie, z wyjątkowymi współpracownikami i klientami

Koniecznie pochwal się swoim portfolio!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania