Specjalista ds Wsparcia Infrastruktury IT

Capgemini Polska Sp.z.o.o

500 - 30 000 zł netto

Opis oferty

O nas
Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.
Chmura to modny temat - wszyscy o tym mówią, wielu używa, ale co ma w środku, jak działa, jak się do niej dostać, jak się nią opiekować, wiedzą nieliczni. To my, Cloud Infrastructure Services, rozumiemy temat szeroko - od usług wysokiego poziomu do zarządzania sprzętem, systemami operacyjnymi, czy siecią, zarówno wewnętrzną, jak i dostępową. Zarządzanie aplikacjami, operacjami IT, dostępnością, czy konfiguracją i zmianami. Obracamy się w międzynarodowym środowisku… i robimy to w różnych językach obcych.

Profil kandydata
  • Zmotywowany, umiejący pracować w drużynie oraz w zmieniającym się otoczeniu;
  • Posiadajacy umiejętność pracy pod minimalnym nadzorem, a także realizacji zadań pod presją czasu;
  • Potrafiący efektywnie i elastycznie pracować w małym zespole;
  • Wielozadaniowy o proaktywnej postawie;

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2);
  • Doskonała znajomość Windows 7 i Windows 10;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów sieciowych;
  • Podstawowa znajomość Active Directory;
  • Podstawowa znajomość systemów Microsoft Server;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Podstawowa wiedza ITIL;

Dodatkowym atutem będą:
  • Język niemiecki
  • Stopień BSc w ITC lub podobnym
  • Wiedza o sprzęcie IT

Opis stanowiska
  • Dostarczanie klientowi wysokiej jakości, profesjonalnej i proaktywnej usługi (zgodnie z ustalonymi SLA)
  • Obsługa incydentów i zgłoszeń serwisowych
  • Rozwiązywanie problemów z obsługą na miejscu (IMAC (Installations, Moves, Adds and Changes))
  • Zarządzanie zasobami
  • Instalacja i konserwacja systemów operacyjnych
  • Stosowanie wiedzy biznesowej i technicznej w celu osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Przestrzeganie procedur eskalacji

Twój zespół
Nasz zespół składa się z 6 osób pracujących razem dla wewnętrznego klienta. Jesteśmy podzieleni na trzy miasta, ale mimo to pracujemy jako jeden zespół, wspierając się nawzajem w codziennych działaniach, w przyjaznej atmosferze opartej na partnerstwie. W ramach tego zespołu będziesz miał możliwość wspierania lokalnej infrastruktury IT i współpracy z innymi zespołami wsparcia takimi jak: zespół sieci i serwerów. To idealny punkt wyjścia do zostania inżynierem, jeśli zechcesz nim być.

Co oferujemy
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) wybierasz co chcesz
  • Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie
  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O Capgemini Polska Sp.z.o.o

Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services.

Cloud Infrastructure Services is one of the biggest outsourcing service providers in Poland. Since the establishment of our first service center in Krakow in 2004, it has achieved great success and grown rapidly. In 2006, we opened a second center in Katowice and in 2012 a third center in Opole. Today, our team of 2,000 professionals delivers IT outsourcing services to 40 clients in 20 languages.