Big Data Engineer

HRK S.A.

15 000 - 18 000 zł brutto

Baza danych
Narzędzia

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz? J
A zatem… Dołącz do nas!

Kraków

Twoje Zadania

Jako Big Data Engineer będziesz odpowiedzialny za programowanie transformacji danych (Spark/Scala) oraz ich wdrażanie przy ścisłej współpracy z Product Ownerem.

PROJEKT w pigułce:  branża finansowa, projekt dotyczy  bankowości komercyjnej –obszar Big Data, od modelowania danych przez programowanie transformacji danych, po wizualizacje.

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia w zakresie pracy z technologiami: Java/Python, Scala oraz Spark
  • Doskonałej znajomości obszarów Big Data oraz technologii chmurowych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość metodyki SCRUM jest także dla nas bardzo istotna
  • Zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii à programy mentorskie
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Praca zdalna 1-2 dni w tygodniu. A nawet więcej, jeśli będziesz z nami dłużej J
  • Rynkowe stawki - umowa o pracę/B2B
  • Start pracy miedzy 8.00 a 10.00
  • Pakiet benefitów – Ty wybierasz!
  • Gustowne biuro w dogodnej lokalizacji ;)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki