Programmer - produkty na skalę światową !!!

MotionVFX

Zapraszam do współpracy z firmą MotionVFX to firma z 25 letnim doświadczeniem w branży grafiki komputerowej, której produkty znane są na całym świecie.

 Flagowe produkty to mFlare 2: https://www.motionvfx.com/mplugs-1.html oraz real-time’owy silnik renderujący mO2: https://www.motionvfx.com/mplugs-33.html

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje programistów otwartych na rozwój i naukę nowych technologii.

Dużą zaletą jest brak klienta zewnętrznego, brak nadgodzin i rodzinna atmosfera.

Zadania:
 - programowanie aplikacji graficznych 2D i 3D oraz przetwarzanie obrazu
- programowanie Ul

Oczekiwania:
- programowanie w (preferowane): C++, Objective -C, Swift
- chęć rozwoju i uczenia się
- otwartość na nowe technologie

Oferta:
- praca w zgranym zespole programistów
- możliwość rozwoju i realizacji swoich pomysłów
- udział w tworzeniu produktów na skalę światową
- stabilne zatrudnienie
- opieka medyczna
- siłownia
- i inne

Miejsce pracy to okolice Bielska -Białej. Nie mieszkasz w pobliżu? Nie szkodzi. Firma pomoże się przeprowadzić.
Jeśli jesteś świeżo po studiach, ale czujesz pasję do programowania i masz chęć do intensywnej nauki - również się skontaktuj!

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany?
Chcesz przesłać CV?

Zapraszam do kontaktu: Dorota Lebek-Domogała [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w MotionVFX

O MotionVFX