Lead Fullstack Ruby Engineer

Beta District

14 000 - 18 000 zł netto

Język programowania
Framework

Opis oferty

Lead Ruby Engineer
Poznan/Kraków/Remote
[14-18k PLN B2B/UoP]

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Hongkongu, która swoje oddziały ma w Londynie, Odessie, Poznaniu i od niedawna w Krakowie. Tworzymy webową aplikację gamingową, która umożliwia płatności krypto-walutami oraz platformę do transakcji BitCoinami. W naszych projektach wykorzystujemy rozwiązania oparte m.in. na Ruby/Ruby on Rails, Javie, GoLang i React.js., a problemy do rozwiązania zmieniają się w każdym tygodniu. Dołączając do nas będziesz pracować z ludźmi z pasją do technologii, cechującymi się elastycznością w doborze narzędzi i nastawionymi na ciągły rozwój.

Twoje doświadczenie zawodowe i kompetencje:
  • minimum 3 lata doświadczenia w Ruby i Ruby on Rails, Java lub GoLang są mile widziane,
  • znajomość React.js, AngularJS lub Node.js,
  • znajomość przydatnych narzędzi DevOps, takich jak Chef, Ansible i Docker
  • doświadczenie w pracy z jedną z platform chmurowych - AWS, Google Cloud Platform, Heroku, Azure,
  • znajomość projektowania bazy danych SQL
  • prowadzenie projektów w podejściu Continuous Deployment,
  • doświadczenie w TDD lub BDD,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Twoje zadania:
  • zarządzanie zespołem 4-6 inżynierów,
  • pomoc w zarządzaniu funkcjami, innowacjami i wizją produktu,
  • uczestnictwo we wszystkich aspektach cyklu życia produktu, w tym zrozumienie wymagań, tworzenie i wdrażanie oprogramowania wysokiej jakości
  • prowadzenie projektów Continuous Improvement,
  • pisanie czystego, łatwego do odczytania i utrzymywania kodu,
  • praca we współpracy z innymi członkami zespołu, dzielenie się wiedzą i sugestiami.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 14 000 - 18 000 PLN netto B2B (lub ekwiwalent na UoP),
  • nowy MacBook i inne narzędzia niezbędne do pracy,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • współpraca ze specjalistami z Hongkongu, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i oczywiście z Polski,
  • dofinansowanie kursu języka angielskiego,
  • w pełni zdalna praca lub miejsce w naszym poznańskim lub krakowskim biurze,
  • stałe wsparcie ze strony globalnego zespołu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Beta District

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą w Hongkongu, która swoje oddziały ma w Londynie, Odessie, Poznaniu i od niedawna w Krakowie. Tworzymy webową aplikację gamingową, która umożliwia płatności krypto walutami oraz platformę do transakcji BitCoinami. W naszych projektach wykorzystujemy rozwiązania oparte m.in. na Ruby/Ruby on Rails, Javie, GoLang i React.js., a problemy do rozwiązania zmieniają się w każdym tygodniu. Dołączając do nas będziesz pracować z ludźmi z pasją do technologii, cechującymi się elastycznością w doborze narzędzi i nastawionymi na ciągły rozwój.