React Developer

CORE Services

8 000 - 16 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Dev/Ops
Inne

Opis oferty

React.js Developer
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

Poszukujemy React Developera, który dołączy do jednego z następujących projektów:
·         Projekt dotyczący branży reklamowej, który ma na celu przebudowę istniejącej infrastruktury na architekturę mikroserwisową. Od strony front-endowej głównym zadaniem będzie budowanie kilku nowych serwisów opartych w 100% o React. Developer stanie się częścią jednego z zespołów liczących 3-6 osób.
·        Projekt dotyczący torzenia systemu e-commerce z wykorzystaniem JavaScript/React. Developer stanie się częścią jednego z zespołów liczących 4-6 osób, z których każdy pracuje nad oddzielną częścią UI/mikroserwisów.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

·         Tworzenie oraz implementowanie nowych funkcjonalności z użyciem ES6/React
·         Wykonywanie testów jednostkowych
·         Kontakt z klientem

Idealny kandydat posiada:

·         Przynajmniej 1,5 roku doświadczenia komercyjnego w pracy z JavaScript/ES6 oraz React.js
·         Wiedzę w obszarze tworzenia SPA
·         Znajomość narzędzi takich jak: Webpack, Enzyme, Jest
·         Umiejętność posługiwania się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
·         Doświadczenie w pracy z Node.js
·         Znajomość AWS, Docker

Oferujemy:

·         Długoterminową współpracę
·         Dedykowanego opiekuna administracyjnego
·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.