To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-01-15 12:06.

Specjalista ds. integracji systemów

CORE Services

8 400 - 14 700 zł netto

Baza danych
Inne

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje
z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie
rozwijające się software house’y.

Obecnie do długofalowego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:
• Praca przy projektach dotyczących optymalizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych,
• Projektowanie warstwy integracyjnej, analiza, wdrażanie i testowanie,
• Integracja systemów i baz danych,
• Przygotowywanie dokumentacji.

Idealny kandydat posiada:
• Doświadczenie w pracy przy integracji systemów
• Znajomość SQL, Oracle i MSSQL
• Podstawowa znajomość VB.NET, C#, sterowników PLC, pozwalająca zrozumieć kody źródłowe
• Analityczny umysł,
• Komunikatywny angielski.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę,
• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania online:)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git, Subversion
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Pytania i odpowiedzi