Android Developer (junior/mid)

HRK S.A.

5 500 - 9 000 zł netto

Inne

                                                 Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych  Specjalistów!
                                                                                Kiedy jak nie teraz? :) A zatem… Dołącz do nas!

Projekt w pigułce: projekt dotyczy rozwinięcia aplikacji na platformę Android. Aplikacja ma obecnie 30 milionów użytkowników w 10 krajach. Nasz Klient ma w planach uruchomienie nowych wersji językowych aplikacji.

Twoje zadania:

·         tworzenie i testowanie aplikacji na platformę Android,

·         prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,

·         współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM,

·         bezpośredni kontakt z Klientem.

Czego oczekujemy?

·         min. 1,5 roku doświadczenia w rozwijaniu aplikacji mobilnych na platformę Android,

·         znajomość build flavor oraz google developer console,

·         mile widziana znajomość groovy,

·         otwartość i umiejętność analitycznego myślenia,

·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Co proponujemy?

·         Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy (umowa B2B lub umowa zlecenie),

·         benefity pozapłacowe,

·         liczne wydarzenia integracyjne,

·         wewnętrzne warsztaty i hackatony,

·         dużą elastyczność co do godzin pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,

·         pracę w samym centrum Warszawy :)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

The HRK ICT team delivers premium quality services in the area of recruiting employees and in the field of competence IT outsourcing. We work for IT and telecommunication companies as well as for ICT sectors in other areas of economy. We cooperate with experienced candidates endowed with specialized knowledge and skills, whom we advise on choosing future career paths and present the most interesting offers from the labor market. The team acts within the framework of HRK S.A., one of the HR management consulting organizations in Poland. We offer recruitment services, assessment and development of employee potential, employer branding, career path building, as well as salary and personnel administration (HRK Payroll Consulting). Our offices are located in Warsaw, Cracow, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź and Gdynia.