.NET Developer (Mid/Senior)

Diverse Consulting Group

70 - 110 zł netto / godzinowo

Opis oferty

                                                   .NET DEVELOPER

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie nowych funkcji i utrzymanie istniejącego kodu: projektowanie i realizacja systemów online, aplikacji internetowych i mobilnych
  • Podjęcie pełnej odpowiedzialności za tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi w ścisłej współpracy z biznesem
  • Wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych dla aplikacji
  • Udział w codziennych stand-upach oraz przeglądach kodu i retrospekcjach
Wymagania:
  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych (Aplikacje Webowe / WebAPI / WebService) wykonanych w .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI)
  • Praktyczna znajomość EntityFramework
  • Praktyczna znajomość MS SQL oraz składni języka SQL
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu
  • ZnajomośćTypescript/Javascript oraz Angular
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Azure
  • Mile widziane doświadczenie w pracy narzędziami: TeamCity, OctopusDeploy
Oferujemy:
  • Szybki proces rekrutacji
  • Pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych (Angular6, .NET Core)
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy między 7 a 10)
  • Możliwość pracy zdalnej min.1 dzień w tygodniu
  • Współpracę i wsparcie w zespole o różnym poziomie doświadczenia

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Diverse Consulting Group

Diverse Consulting Group to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w realizowaniu projektów rekrutacyjnych. W ramach DiverseRECRUITMENT działają zespoły świadczące usługi doradcze z zakresu doboru personelu oraz budowania zespołów z branż IT.