Java Software Engineer | mElements | Startup FinTech

mElements

do 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

mElements to firma, która działa w branży FinTech na polskim rynku. Dwa główne projekty, na których się skupia to rozwiązanie będące integratorem płatności internetowych, oraz dla regulacji unijnych PSD2 (banki muszą udostępniać API konta sklepom w których dokonywana jest płatność). Produkty, które tworzymy wspierają finansowanie online - zarówno osób fizycznych, jak i MSP oraz obszar płatności w Internecie

Ponownie powiększamy nasz zespół, do którego szukamy Szukamy Java Software Engineer'a, osoby która chce mieć realny wpływ na dalszy rozwój aplikacji oraz środowisko pracy.

Tech-stack: Java, Spring, Spring Boot, Docker, AWS, Azure, Python, Git, Groovy.

Twoje zadania:
  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk i standardów (eXtreme Programming, Clean Code),
  • tworzenie automatycznych testów jednostkowych, komponentowych i integracyjnych w konwencji TDD,
  • tworzenie automatycznych testów niefunkcjonalnych (performance, HA, load, security tests),
  • implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development,
  • implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową,
  • tworzenie wysokiej klasy API RESTowego dla klientów zewnętrznych,
  • tworzenie i utrzymanie automatycznego procesu CI/CD w środowiskach cloudowych,
  • utrzymanie serwisów na środowiskach testowych i produkcyjnych,
Dołącz do nas, jeżeli masz doświadczenie w:
  • Java 8, Spring, REST
  • Spring Boot, Docker,
  • Git, Maven,
  • Test Driven Development, architekturze Mikroserwisów,
  • oraz znasz angielski na poziomie B2,

Mile widziane:
  • JavaScript (React lub Angular),
  • Python/Groovy,
  • Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless,

Możemy zaoferować Tobie:
  • Wynagrodzenie do 15.000 PLN netto B2B,
  • Biuro na 13 piętrze Bałtyk Tower,
  • Wpływ na rozwój produktu w branży FinTech od etapu wyboru technologii i projektowania architektury,
  • Ubezpieczenie zdrowotne w Luxmed,
  • Karta Multisport,
  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe.

Jeśli zainteresowały Cię szczegóły, zgłoś się przez formularz: https://jobs.lever.co/beetalents/1686c475-f2ad-4ec3-8b13-4cd075ac2cde

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania