Poszukiwany/poszukiwana Java Developer od zaraz (JSE, JEE)

Bebjobs Sp. z o.o.
Język programowania

Zanim obowiązki i wymagania. Proszę pomyśleć, czy nie czas ruszyć do przodu???
A może to właśnie ta chwila? Cóż szkodzi spróbować? Może warto?
Mówi się, że najlepsze zmiany robi się z Nowym Rokiem. Może nie jest to Mont Everest w ofertach z branży IT, ale po co potem żałować, że nawet się nie spróbowało????

A teraz nieco konkretów.
I taka mała prośba, proszę przeczytać ofertę do końca. A dlaczego? Tam same najlepsze :)

Programista Java
Miejsce pracy: Wrocław Szukamy programistów Java chętnych do pracy nad rozwojem naszych światowej klasy produktów.
Korzystamy z najbardziej zaawansowanych metod i technologii w rozwoju Agile. Tworzymy produkty,
które pomagają operatorom telekomunikacyjnym w zarządzaniu sieciami.

Obowiązki:
●Projektowanie, rozwój i wdrożenie światowej klasy produktów OSS
●Dostarczenie najwyższej jakości kodu i dobre testy jednostkowe aplikacji
●Praca w technologiach: Java Standard Edition,. Java Enterprise Edition (JAX-WS, JAX-RS, EJB,
Servlet, JSF), Jenkins, SVN, Maven, Jira, Fisheye, Crucible, Sonar, JUnit, Mockito, RDBMS
(Oracle), Linux (RedHat)

Wymagania:
●Min. doświadczenie w programowaniu Java (Java Standard Edition)
●Praktyczna znajomość wzorców projektowych
●Znajomość systemów UNIX i / lub systemu operacyjnego Linux
●Znajomość procesów rozwoju oprogramowania
●Wykształcenie magisterskie lub inżynierskie z informatyki, telekomunikacji lub podobny
●Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
●Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane umiejętności: doświadczenie w rozwoju aplikacji rozproszonych z wykorzystaniem Java
Enterprise Edition, serwery aplikacji, Continuous Integration, znajomość Scrum lub innych metodologii Agile

Oferujemy:
●Konkurencyjne wynagrodzenie + premie w zależności od osiągnięć
●Prywatna opieka medyczna (dla pracownika i jego rodziny)
●Elastyczny czas pracy;
●Grupowe ubezpieczenie na życie
●Rozszerzony urlop rodzicielski (do 8 tygodni)
●Wsparcie relokacji
●Współfinansowanie żłobka/przedszkola
●Karta Multisport
●Bilety do kina, teatru, opery
●Karnety obiadowe

Wymagania

Wymagania:
Enterprise Edition, serwery aplikacji, Continuous Integration, znajomość Scrum lub innych
metodologii Agile