Senior Python Developer

CORE Services

120 - 130 zł netto / godzinowo

Dev/Ops
Inne

Obecnie do projektu w sektorze biomedycznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania/Polska

Najważniejsze obowiązki:

Nasz klient przygotowuje narzędzia, które testują algorytmy systemu rozpoznawania mowy. Aby poprawić przepustowość systemu testowego, potrzebujemy nowego inżyniera biegłego w Pythonie, Głównym obszarem poprawy jest wielowątkowość/wieloprocesorowość, kolejny związany jest z usługami chmurowymi Amazon. Będzie to zestaw narzędzi Pythona do przesyłania danych binarnych i metadanych, pilnowania spójności między plikami i przechowywaniem metadanych, analizy danych audio i narzędzi do obsługi.

Stack: PyCharm Pro, git, gerrit, Jenkins, SonarQube, Jira, Confluence

Stanowisko dotyczy krótkiego wdrożenia w jednym z polskich oddziałów klienta i wyjazdu do Wielkiej Brytanii na czas 6 miesięcy.

Must have:
·         Min. 4 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z Python
·         Biegła znajomość Python 3
·         Multithreading/multiprocessing of Python code execution

Mile widziane:
·         Scientific Python packages,
·         AWS SDK for Python

Oferujemy:
·         6-miesięczny kontrakt
·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
·         Dedykowanego opiekuna administracyjnego

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira, Confluence
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review ― Gerrit
  • Continuous Integration ― Jenkins, SonarQube
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.