PL/SQL Developer

CORE Services

10 500 - 16 800 zł netto

Baza danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów dla sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • Tworzenie nowych baz danych oraz rozwój i optymalizacja istniejących procesów,
  • Pozyskiwanie i konsolidowanie informacji z systemów zewnętrznych do hurtowni danych,
  • Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych.

Idealny kandydat posiada:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w operacyjnej pracy z hurtowniami danych,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne,
  • Zaawansowaną znajomość języka SQL i PL/SQL,
  • Wiedzę z zakresu DWH,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ETL,
  • Umiejętność optymalizacji zapytań SQL,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych.

Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania online: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=32232914012547aba75300509ce548b2

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O CORE Services